Targi DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO 2011 Katowice - już niebawem

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W imieniu organizatorów Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO 2011 zapraszam Państwa serdecznie w dniach 30 września - 2 października (piątek, sobota, niedziela) do odwiedzin V edycji tych targów. Szczegóły dotyczące zasad wejść i nie tylko znajdziecie Państwo tutaj:

http://www.dsm.katowice.pl/visitors.php

Dodam tylko jeszcze kilka słów komentarza:) DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO należy do moich ulubionych imprez targowych, których jako Targi Poznańskie organizujemy bardzo wiele. Wielu z Państwa znana jest przecież poznańska DREMA oraz FURNICA.

Organizowane wspólnie przez Międzynarodowe Targi Katowickie oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie wydarzenie jest kolejną w roku okazją, aby kilka miesięcy po poznańskich targach DREMA, w jednym miejscu i o jednym czasie zapoznać się z najnowszymi propozycjami ze świata maszyn oraz narzędzi do obróbki drewna.

W tegorocznej edycji śląskiego spotkania branży udział weźmie ponad 50 firm, które wspólnie tworzyć będą kameralną, sprzyjającą rozmowom handlowym atmosferę. Mamy nadzieję, że targi te dostarczą wielu ważnych informacji na temat rozwiązań technologicznych dedykowanych rzemieślnikom, małym i średnim zakładom stolarskim.

Na miejscu trwać będą „III Warsztaty Parkieciarskie … na Żywo”, zorganizowane przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy. Na specjalnej przestrzeni seminaryjno – pokazowej realizowany będzie ciekawy program merytoryczny, dedykowany praktykom tego zawodu oraz przyszłym rzemieślnikom. Mające już swoją renomę Warsztaty są także okazją do zapoznania się z najnowszymi propozycjami ze świata narzędzi oraz komponentów niezbędnych do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Nie zabraknie także rozrywki:) Odwiedziny można połączyć z uczestnictwem w konkursie "Zbuduj wieżę i wygraj", który po raz czwarty zorganizują: Wydawnictwo KD MEDIA – wydawca Kuriera Drzewnego oraz firma ITA TOOLS. Organizatorzy są równocześnie fundatorami nagród. Konkurs polega na zbudowaniu jak najwyższej wieży z drewnianych klocków.

Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze bawić, ale przede wszystkim - uczestnicy targów będą mieć okazję do zrobienia dobrych interesów, czego wszystkim Państwu życzymy!

Poniżej filmy z targów w 2010r