Okleiniarka PEB 150 TRC Virutex

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Okleiniarka PEB 150 TRC Virutex

Lekka praca, doskonały efekt

Okleiniarka PEB 150 TRC Virutex  posiada stolik do pracy stacjonarnej i przystosowana jest do oklejania obrzeżami z PVC, ABS, melaminy, laminatu i forniru. Narzędzie jest bardzo przydatne do oklejania niewielkich serii płyt prostych w warsztacie.

Okleiniarka na klej termotopliwy PEB 150 TRC Virutex doskonale nadaje się do płyt profilowanych, zaokrąglonych i prostych. Urządzenie posiada elektroniczną kontrolą temperatury, podajnik obrzeża i ręczną gilotynę końcówek.

Urządzenie posiada automatyczne podawanie obrzeża z kontrolą ręczną i zmotoryzowany wałek dociskowy do precyzyjnego i szybkiego oklejania. Istnieje możliwość ustawiania ilości kleju aplikowanego na obrzeże. Narzędzie wyposażone jest w podajnik na rolkę z obrzeżem oraz ręczną gilotynę końcówek. Okleiniarka może być użyta jako urządzenie przenośne, po zdjęciu zaledwie trzech śrub.

Okleiniarka jest bardzo łatwa w użyciu oraz posiada stolik stacjonarny z prowadnicą wysuwaną do obróbki większych elementów. Charakteryzuje się łatwym i szybkim ustawianiem szerokości obrzeża i grubości płyty.

W standardowym wyposażeniu znajdują się: ręczna gilotyna do końcówek, podajnik na rolkę obrzeża, wysuwana prowadnica do zastosowania stacjonarnego oraz torba kleju (250 g).

W ofercie firmy znajdują się również inne modele okleiniarek: PEB150T bez podajnika na rolki obrzeża oraz ręcznej gilotyny do końcówek oraz PE650T i PEB50 bez elektronicznej kontroli temperatury.

(aBr)

 

Fot. Virutex

 

Dane techniczne PEB 150 TRC Virutex:

- Moc - 765W

- Grubość obrzeża - od 0,5 do 3mm

- Szerokość obrzeza - od 12 do 45mm

- Prędkość robocza - 3,6 m/min.

- Pojemność zbiornika na klej - 150 cm3

- Temperatura robocza - od 120° do 200° C

- Ciężar – 30 kg