TechnikiStolarskie.pl

Forum stolarskie dla ludzi z pasją
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 kwie 2018, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2015, 23:24
Posty: 1187
Lokalizacja: K/ Krakowa
Specjalizacja: Stolarz na pełny etat wieczorowo programista... :)
Czyli co? Jeśli chce słoje obrócić np na boku szafki? To muszę fizycznie na ekranie przekręcić formatek boku i zmienić wymiary?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Tak bo inaczej wyjdą Ci babole w rozkroju.
Formatki "B" i "C" na rozkroju powinny wyglądać jednakowo. Czyli właściwe ustawienie to formatka "B" (słoje po krótszym boku). Natomiast w podglądzie w PRO100 dla formatek "B" i "C" właściwy jest wygląd formatki "C" (i tu też słoje po krótszym boku).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2018, 21:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2015, 23:24
Posty: 1187
Lokalizacja: K/ Krakowa
Specjalizacja: Stolarz na pełny etat wieczorowo programista... :)
Czyli tak jak gdyby guzik zamiana orientacji nie działał ale to raczej bez sensu. Lepiej sprawę załatwiał kuzik obrotu tekstury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 06:03 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Czyli zepsuli....
Moim zdaniem powinni natychmiast przywrócić tak jak było, a układanie słoi zrobić inaczej i na pewno automatycznie a nie ręcznie.
NA fb piszą że robią zmiany pod dyktando użytkowników. To ja się pytam kto im takie coś zaproponował i kto od nich stwierdził że to jest dobra rzecz ? Może Lingumsoft podszywa się pod super użytkownika i go słuchają. Bo lepszego wytłumaczenia nie widzę. Ja im podsunąłem chyba z 15 pomysłów z czego zrobili jeden i drugi nie tak całkiem do końca jak chciałem.
Omen będziesz o tą sprawę dzwonił ? (szefa opiernicz) Ja się tam kiedyś kuwa przejadę :D Zamiast przyciągać to odpychają od siebie, jeszcze teraz gdy Adam z Chorwacji węszy po rynku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 07:15 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
Danio pisze:
Może Lingumsoft podszywa się pod super użytkownika i go słuchają.


Danio nie rób głupich insynuacji. Pro100 mnie totalnie nie insteresuje w żadnym kontekście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 13:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 mar 2015, 16:08
Posty: 83
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zawód: Projektant / Grafik
Danio pisze:
Czyli zepsuli....
Moim zdaniem powinni natychmiast przywrócić tak jak było, a układanie słoi zrobić inaczej i na pewno automatycznie a nie ręcznie.
NA fb piszą że robią zmiany pod dyktando użytkowników. To ja się pytam kto im takie coś zaproponował i kto od nich stwierdził że to jest dobra rzecz ? Może Lingumsoft podszywa się pod super użytkownika i go słuchają. Bo lepszego wytłumaczenia nie widzę. Ja im podsunąłem chyba z 15 pomysłów z czego zrobili jeden i drugi nie tak całkiem do końca jak chciałem.
Omen będziesz o tą sprawę dzwonił ? (szefa opiernicz) Ja się tam kiedyś kuwa przejadę :D Zamiast przyciągać to odpychają od siebie, jeszcze teraz gdy Adam z Chorwacji węszy po rynku.


Dziś robiłem projekt z elementami fornirowanymi. Tak sie zakreciłem tymi zmianami orientacji ze nie mogłem dojść pozniej co do czego. Wszystko sie pomieszało. Na projekcie słój odwrócony w opisie formatek nie - i na odwrót. Stwierdzam ze ta funkcja jest zbedna i wprowadza niezłe zamieszanie. Moze ktos z ECRU wypowie sie czemu ma ona słuzyc ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 14:09 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Demode dzwoń do Ecru i daj znać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 14:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lut 2015, 20:21
Posty: 231
Lokalizacja: Szczecin
Mam pytanie; Czy po aktualizacji pro100 do v6.14, ktoś może zauważył że program odczuwalnie spowolnił ? Bo u mnie widzę to ewidentnie, ale w tym dniu którym aktualizowałem pro100, jeszcze też była aktualizacja win10, i kilka aktualizacji sterowników i nie wiem czy to sam program spowolnił, czy może sterownik np karty graficznej lub inny. U Was ok po aktualizacji ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 17:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2015, 23:24
Posty: 1187
Lokalizacja: K/ Krakowa
Specjalizacja: Stolarz na pełny etat wieczorowo programista... :)
Tak zaczął klatkowac obraz. I to nie kwestia mocy PC bo na obu moich to samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Nie przyzwyczajajcie się do tych zmian bo podobno będzie w najbliższym czasie korekta, bo te dwie opcje oddzielnie są nieintuicyjne. Obie te opcje są do wykorzystania razem albo wcale.

Przyznam szczerze, ja nie wiem od kiedy istnieje ten błąd z obrotami nie uwzględnianymi w spisie elementów. Ja od zawsze mam dwa elementy, jeden ze słojami w pionie drugi w poziomie. I opcja "Zamień" jak dla mnie to jest jeden z dwóch strzałów w "10" w tej wersji programu. Drugim strzałem jest "pokaż najwyższą grupę" w "Liście formatek". Reszta to takie smaczki, które BARDZO ułatwiają robotę, albo nie mają dla mnie żadnego znaczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 19:14 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Ja mało robiłem na pro100 po aktualizacji ale z tego co używałem to nie widziałem różnicy by program był wolniejszy.

Omen robiłeś sobie robote mocno pod górkę. Przed aktualizacją jak chciałeś by bok słoje zmienił z pionowych na poziome to wystarczyło obroci materiał jednym kliknięciem, wtedy na wizualizacji było to prawidłowo widać i w rozpisce tez się wymiary prawidłowo same zmieniały.
Omen dzwoniłeś do Ecru, że wiesz, że będą to naprawiać ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2018, 23:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Wysłałem wiadomość z linkiem do postu z opisem "błędu". Większość moich postów ma grafiki widoczne nawet dla osób nie zalogowanych bo są wyświetlane z zewnętrznego serwera.

Co do istnienia dwóch elementów. To zgodzę się, że była to robota mocno pod górkę. A potem to już tylko przyzwyczajenie, z którego nadal korzystam. Zdarzyło mi się parę razy robić robotę w tak dziwaczny sposób, że po zrobieniu sam się dziwiłem, dlaczego robię takie cyrki. Ale to tylko kilka razy i to w początkach kariery stolarza. A zawsze przy pierwszy raz robionej tego typu robocie. Druga i kolejne tego typu roboty to już wersje "uproszczone". A używanie PRO100 to w pewnym sensie nadal pierwsza wersja pracy. Bo ciągle korzystam z pierwszych wersji elementów. Chociaż potrafię tu zrobić dużo więcej i szybciej przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości kliknięć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2018, 05:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 mar 2015, 16:08
Posty: 83
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zawód: Projektant / Grafik
Mi w nowej wersji ostatnio kilka razy wysypał sie eksport do KRAY'a i kilka razy po wygenerowaniu sceny wyskakiwał komunikat o problemach z serwerem KRAY i nici z efektów pracy? Dodam również ze od poczatku wersji 6, w trybie domknięcia środowiska pojawiaja mi sie dziwne "kwadraty". Temat sprawdzany na dwóch kartach NVIDIA GTX 1050 TI z RAM 2 i 4GB (nie krecone), najnowsze stery, test odbywał sie na dwóch różnych jednostkach centralnych o roznych "bebechach" ( na innym kompie w robocie tego nie zauwazyłem). Czy ktos z Was zaobserwował podobny bug ? W wersji 6.14 dalej sie pojawiaja te artrefakty co nie ukrywam jest bardzo irytujace :(

Dorzucam filmik



Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2018, 06:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło. Światło, wygładzanie i 3D mam włączone w PRO100 prawie non stop (rzadko kiedy nie, a właściwie to tylko podczas drukowania jest wyłączone). Tyle, że u mnie źródeł światła to zawsze jak na lekarstwo. Z reguły nie mam ich wcale. Ale prawie zawsze mam "dziurawy" sufit i tamtędy wpada słońce. Ściany też daję dopiero w końcówce tak dla lepszego wyglądu. Ale to tak jak i u Ciebie na filmie. Za to nie pamiętam abym dawał coś co nie zostało stworzone w PRO100 poza "nullem" bo tego u mnie jest dużo. Krzeseł u mnie nie uświadczysz, kwiatków i firanek też nie ma. Garnki mam w bazie ale nie używałem ich jeszcze do dnia dzisiejszego. Tylko, że na filmie też ich chyba nie ma. Ale moje projekty od Twoich lub z tego co widzę to bardziej okno programu różni się tym, że u mnie nie ma widocznego cały czas okna "Oświetlenie". Mam je zadokowane z lewej strony i jak coś chcę zrobić na pulpicie, a wcześniej coś w nim grzebałem to samo się chowa. Pewnie działa to tak jakby było zamykane, a nie minimalizowane. To tu może coś z tym pokombinuj.

Moja karta to "zabytek" AMD Radeon HD 6570 z 2GB DDR3. I sterowniki to nie wiem kiedy były aktualizowane. Co nie znaczy, że nie mam najnowszych do niej dedykowanych.

Te gwałtowne ruchy na filmie to rozumiem, że tylko dla wywołania określonego efektu. Bo tak naprawdę to nie pracujesz w ten sposób?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2018, 06:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 mar 2015, 16:08
Posty: 83
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zawód: Projektant / Grafik
Tak gwaltowne ruchy sa celowe bo defekt tak byloszybciej wywolac. W komuterze tym na ktorym nie ma bugu chyba tez jest zainstalowany Radek. Co do detali jak garczki , kwiatki ect to nie maja nic z nim wspolnego. Przy golych scianach z elementem nieoteksturowanym jest to samo. Jak pisalem efekt wystepuje przy domknietym srodowisku. Nie przypominam sobie by w innych okolicznosciach sie pojawiał


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2018, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2015, 23:24
Posty: 1187
Lokalizacja: K/ Krakowa
Specjalizacja: Stolarz na pełny etat wieczorowo programista... :)
Mi teraz brakuje trzech rzeczy myślę:
1. Wymiarów w perspektywie (nie tylko w rzutach)
2. Opisów do wymiarów np w postaci chmorki
3. Grupowanie do bryły z jednym wymiarem... Czyli coś co pozwoli poskładać drzwi np z ramiakow i by w rozpisce był jeden wymiar. Wiem że można to zrobić np dodając coś na spodzie drzwi ale to pośrednie rozwiązanie. Takie grupowanie powinno też upraszczac obiekt tak by nie miał w konturach czarnych liń aż tyle... Wystarczyła by ramka w koło lub poprostu ich brak jak w obiektach importowanych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2018, 21:13 
Offline

Rejestracja: 24 paź 2015, 20:23
Posty: 94
Gdzie zmienić kolor wymiarowania?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2018, 21:28 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Tam gdzie są warstwy wymiarów jest czarny kwadraci którego można zmienić na inny kolor.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 17:57 
Offline

Rejestracja: 09 mar 2014, 22:29
Posty: 532
https://www.youtube.com/watch?v=DQ5_Ltv ... e=youtu.be webinarium z projektowania szafy w KDMax


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 18:00 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
W nazwie jest ze to filmik dla początkujących, wiec bez emocji.
Jak by Anna chciała to bo mogła mieć gotową szafe do wstawienia i lekkiej przeróbki, a w nowej wersji sciany można automatycznie dopasowywać do mebli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Ale wy jesteście dziwni. To jest projekt architekta, a nie produkcyjny. Jak zrobić tą szafę to widać. Ale produkcji nie da się z tego projektu zrobić i wyceny też się nie da zrobić. Formatki wychodzą takie, że na produkcję się tego nie da, ale "kumaty" stolarz będzie wiedział co i jak zrobić.

A co najważniejsze to klient będzie wiedział, jak będzie wyglądała szafa, którą zamawia ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 20:20 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
koniu1980 pisze:
kazdy chwali swoj program
nie chwaliłem swojego - ale stwierdziłem fakt że jak tak wygląda projektowanie to jest to rzeźba , która jak podsumował bardzo trafnie Omen nic nie daje na produkcję ( mimo że Pani w filmie mówiła że coś takiego pokaże) , dodatkowo powiedziała 10 min i ma wszystko. A po 19 min ma zbudowaną szafę i zrobiony jakiś render. Gdzie wycena, gdzie optymalizacja , gdzie lista formatek, gdzie lista rączek, gdzie lista okuć, gdzie prawdziwa szuflada - bo widziałem tylko front - a nie całą szufladę.

Rozumiem Danio że jesteś fanem tego programu ale obiektywnie patrząc - to jest słabe. I mówię to bez emocji, nawet program Galmata robi to 100 razy lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 20:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2015, 23:24
Posty: 1187
Lokalizacja: K/ Krakowa
Specjalizacja: Stolarz na pełny etat wieczorowo programista... :)
Mówiłem to już kiedyś ale powtórzę... porównywanie tych programów jest bez sensowne. To jak porównywać Mercedesa z Skoda... Tym i tym dojedziesz ale komfort jest inny. Ale też cena jest inna, sporo inna.

Wycena to 5 klikniec
Formatki to dwa kliknięcia
Okucia jeśli są dodane do drzwi też się pokażą na liście.

Obsługa tego programu jest banalna i możesz zacząć pracę z biegu więc nie ma stresu że jeśli użyjesz go dwa razy w miesiącu to zapomnisz setki funkcji pod setką guzików.

To zupełnie różne programy do zupełnie różnych zastosowań za zupełnie różne pieniądze.


Ostatnio zmieniony 20 kwie 2018, 20:34 przez MarekMitonski, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 20:32 
Offline

Rejestracja: 24 paź 2015, 20:23
Posty: 94
Oczywiście że w pro100 w 10 min zrobię taką szafę gotową na produkcję. Z rozpiską elementów również szuflad. I co najlepsze jeżeli na końcu stwierdze że jest o 5 milimetrów za wysoka, zmniejszenie mi jej zajmie około 5 sekund :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Ta Pani chyba jeszcze się uczy. Mi szło szybciej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 20:59 
Offline

Rejestracja: 09 mar 2014, 22:29
Posty: 532
U mnie też zmaina wymiarów to kilka sekund. Co do wyceny 2 kliknięcia rozpiskla 4 kliknięcia. lista akcesoriów (jeśli je dodam do sceny ) to pojawią się w wycenie. Szuflady... Na tę chwilę w swojej biblotece mam zrobione tylko pod szuflady Tandem( rozpiska wychodzi taka jak powinna (szuflada 50 ma boki na 49 cm i wysokości dopasowane tak żeby front zakryły prowadnicę i wystawały o 3 cm ponad krawędz szuflady , tak sobie to ustawiłem że po zmianie wysokości frontu szuflada dopasowuje się do niego :) Mają być niedługo wprowadzone do bibloteki Antaro które też będą parametryczne .Program rozwija się co prawda powli ale zawsze jakiś progres jest. Niedawno dodali nową biblioteke z kolekcji eggera do frontów . blatów i korpusów mebli . Tak że nie jest źle. Tak na marginesie każdy kto wydał spory hajs na program nie bardzo się przyzna że "wtopił" Ale z drugiej strony to nie ma idealnego programu , takiego który spełniłby wszystkie oczekiwania użytkowników a jeśli nawet jest to jego obsługa może okazać się nie do ogarnięcia choćby przez takiego "dziadka " jak ja :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2018, 06:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Dla mnie pro100 ma dwie wady. Pierwsza, to brak obsługi cnc. Druga, to brak możliwości parametrycznego budowania szafek.
Natomiast jeżeli chodzi o resztę, to wszystko jest jak należy. Funkcje ułatwiające projektowanie, wymiarowanie są dobrze dopieszczone.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2018, 08:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
I znowu wszystko działa tak jak trzeba. Niby nic, a ile prościej i łatwiej.

Obrazek

Najbardziej w oryginalnym oknie dobija określenie "Szerokość", która w jednym oknie oznacza jeden wymiar, a w drugim określa kompletnie inny wymiar.
A ma to tylko mieć taki wygląd:
Obrazek

Galmat pisze:
[…]Mają być niedługo wprowadzone do biblioteki Antaro, które też będą parametryczne.[…]
Kiedy taką parametryczną szufladę rozciągasz z prowadnic 450 na 500 to też parametrycznie zmienia się ich cena, czy musisz to ustawiać sam? A może mówiąc o parametryczności programu masz na myśli tylko rozciąganie szuflady (zmiana jej wymiarów, u Ciebie w tej chwili Tandem) na wysokość i na szerokość? Wtedy długość prowadnic, a co się z tym wiąże długość szuflady jest zablokowana przed możliwością dokonywania zmian. I wtedy masz w swojej bibliotece tyle szuflad ile jest dostępnych długości prowadnic. Bo ja właśnie mam tak i w katalogu z szufladami jest ich tylko około 240 (liczenie z poziomu systemu ile plików jest w katalogach). A to są tylko Legraboxy, Tandemboxy, Metaboxy, Tandemy i zwykłe skrzynki na rolkowych prowadnicach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2018, 09:08 
Offline

Rejestracja: 09 mar 2014, 22:29
Posty: 532
Parametryczność działa tylko na szerokość i wysokość. Z głębokością jest niestety nie tak słodko :( Mam je dopasowane do szafki 55 cm i jak zmienię jej głębokość na 56 to niestety szuflada tez wyskakuje o 1 cm głębsza. Można to w ustawienieniach głębokości ustawić żeby głębokość się nie zmianiała. Ja dopiero od niedawna zacząłem się tym bawić z racji prób skorzystania z eksportu do rozkroju. Przedtem w ogóle mnie to nie interesowało. Chciałem miec niezłą wizualizację i do tego sprowadzała się moja praca z programem. A cennika nie mam zrobionego wogóle :). Z tą "parametrycznością" nie jest tak do końca jak to sobie wyobrażałem .Niby jest ale taka trochę "niepełnosprawna" ale może też ja nie umiem jeszcze wszystkiego właściwie ogarnąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2018, 10:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Chyba mylicie pojęcia. Parametrycznie, czyli w oparciu o parametry - zmienne. W Corpus mam szufladę tandem. Załóżmy, że wysokość frontu to 200 mm. Szuflada jest tak napisana, że podaje się nałożenie frontu z góry i z dołu oraz odległość szuflady od pleców. Jak się zwiększa głębokość szafki, to się zwiększa głębokość szuflady, ale w sposób dopasowany też do prowadnic. W okuciach są zawarte rzeczywiste długości prowadnic. Nie ma możliwości, że np szuflada wyjdzie o głębokości 530 mm. Zawsze to będzie - 10 mm od długości prowadnicy tandem.
W przypadku prowadnic kulkowych można, to opisać w inny sposób. Nie ma opcji, że prowadnica wyjdzie np 517 mm, czyli długość jakiej nie można kupić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group