TechnikiStolarskie.pl

Forum stolarskie dla ludzi z pasją
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyrzynarka
Post: 05 cze 2020, 20:10 
Offline

Rejestracja: 07 lut 2016, 22:52
Posty: 62
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Specjalizacja: schody
Pomimo bardzo rzadkiego używania, wyrzynarka miała ostatnio awarię. Ciąłem nią mdf 18mm kiedy dojechałem do końca linii cięcia i ją zatrzymałem, stanęła nienaturalnie szybko, potem oświetlenie zaczęło się zmieniać z białego na lekko niebieskie, a później diody gasły jedna po drugiej. Na koniec puściła lekki dymek spod obudowy korpusu i obbeepczała swój koniec :shock:
Generalnie po zmianie baterii nadal cięła ale już nie świeciła. Pojechała na reklamacje, wymienili elektronikę. Wszystko trwało 48h, pierwszy raz miałem przyjemność z serwisem Festoola i jestem pod dużym wrażeniem. Kontakt z klientem poziom master! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wyrzynarka
Post: 06 cze 2020, 19:09 
Offline

Rejestracja: 23 lut 2020, 07:14
Posty: 34
Oby tak zawsze było, mój kabel w odkurzaczu wymieniali trzy tygodnie nie dni tygodnie, pewnie to wina sklepu ale nie zawsze ma się szczęście do sprzedawcy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wyrzynarka
Post: 07 cze 2020, 10:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 967
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
marko82822 sprzęt na reklamacji to normalne. Poczekaj jak zepsuje się po niej. Wtedy naprawa będzie polegała na wymianie od najdroższej i to niekoniecznie tej popsutej. Wiem coś na ten temat: http://technikistolarskie.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=635&p=38341&hilit=serwis#p38341


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Wyrzynarka
Post: 07 cze 2020, 11:44 
Offline

Rejestracja: 09 cze 2019, 10:28
Posty: 559
Serwis festool jest super, ale po gwarancji to już nawet ponadprzeciętny. Uszkodzona elektronika we frezarce of1400 to koszt kilkaset złotych + wymiana, zrobić to można samemu lub w każdym serwisie elektronarzędzi. W festool taka usługa została wyceniona na około 1500 zł (nie pamiętam netto czy brutto), bo wymieniają wszystkie zużyte części łącznie ze szczotkami. Odpisałem, że dziękuje, bo za tą cenę kupiłbym wówczas nową makitę, za co usunęli moje narzędzie z konta festool :D

Wyrzanarki festool jak najbardziej polecam, kablową PS400 mam 10 lat, PSC420 na aku też śmiga kilka lat i nie mam zastrzeżeń. Oprócz tej elektroniki we frezarce, to reszta napraw festool dotyczyła tylko wtyczek zasilania, które co kilka lat się wyrabiają (ułamują się piny).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group