Drzwi Otwarte Auriga 10-11.06.2011 - relacja z wizyty

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Odwiedziliśmy dystrybutora SCM Group Polska firmę Auriga z Konika Nowego pod Warszawą podczas Drzwi Otwartych zorganizowanych dla klientów z okolicy. Właściciel Rafał Borkowski oprowadził nas po swojej firmie.

Drzwi Otwarte zorganizowane były z kilkoma firmami współpracującymi. SCM Group Polska prezentowało między innymi okleiniarkę wąskich płaszczyzn Olimpic K 130, która jest wyposażona w agregaty robocze wystarczające do wykończenia obrzeża na gotowo: agregat odcinający, frezujący wzdłużnie z promieniem, cyklinę promieniową i polerkę. Maszyna przeznaczona jest do małych i średnich zakładów stolarskich i usługowych, które chcą oklejać z dobrą jakością i wydajnością.

Kolejną okleiniarką na wystawie była sztandarowa maszyna marki Minimax ME 20, sprzedana już do klienta, dlatego gotowa do dostawy, ale udało nam się sfilmować "na sucho".

Z Aurigą współpracuje również dystrybutor elektronarzędzi marki Virutex, firma Mebel-Art, która zaprezentowała część swojej oferty.

Obecny był również Aluprofil z systemami przesuwnymi, które prezentował nam przemiły Pan Andrzej :)

Dla chętnych było także grillowanie, które jak się dowiedzieliśmy przedłużyło się do późna w noc;) Prawdopodobnie spotkamy się znowu za rok!